olumlu etkisi, omega-3, sağlık

problem çözme geliştirmek daha hızlı çözmek için görevler ve geliştirilmiş okul performansı. Çocuklar için 14 yaşına kadar, elde son derece önemlidir optimum debi, bu yaşta, çocuğunuzun beyin geliştirir. Araştırmacı inanıyor, tüm bu olumlu değişiklikler nedeni, Omega-3 yağ asitleri önemli bir rol oynar, sinir hücreleri, beyin, süreçler arası iletişim. Böylece teşvik hakkında düşünme almak ve zihinsel yetenek, sorumlu beynin çalışması, konsantrasyon yeteneğini geliştirmek için önde gelen.

 

Temel doğal kaynaklar omega 3

Omega-3 yağ asit tüketimi sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahip, her gün 4 ila 8 gram Omega-3 yağ güvenli tüketim, koruyan, yaşlanma, bağışıklık sistemini güçlendirir, iyi döner bizim cilt. Temel doğal kaynaklar

Balık, EPA ve DHA önemli kaynağı soğuk su, deniz, balık, örneğin somon, ringa balığı, uskumru, hamsi ve sardalya. Diğer yağlı balıklar gibi ton balığı da içeren Omega-3 yağ asitleri, ama biraz daha küçük miktarlarda. Önemli, çünkü yetkili bir kaynak aldık bu balık, aksi takdirde olabilir, ağır metaller ve diğer toksik maddelerle kirlenmiş. Balık olmasına rağmen, zengin Omega-3 yağ asit kaynakları, vücut için güçlü sentez, aynı zamanda farklı yosun ve plankton tüketimi için erişim. http://kadininhayati.info/eksikliginin-nedenleri-jenex-cream-kullanimi/

Balık yağı, Yağı balık değil her türlü eşit derecede emilir. Ama aynı zamanda, en çok balık yağı çok yararlı. Sadece hatırlıyorum, bizim anneler, nineler, küçük yaş kaç balık yağı onlar bizi beslemek, bizim büyüme için uygun olması.

krill, Yağı krili, son zamanlarda karşılaşılan yağ asitleri Omega-3 kaynağı. Benzer bir etki, balık yağı.Bitkisel kaynaklar, Keten tohumu yağı yüksek Abv bitki. Ama kırmızı yaban mersini, siyah ahududu, kenevir, ayrıca büyük miktarda içerir, bu maddeler. Fıstık ezmesi, tohum, kenevir, tohum, ceviz, cevizler, fıstık, aynı zamanda mükemmel bir Omega-3 yağ asitleri kaynağı. bu legmagolajnak yarısından Ala, bu altı kat daha zengin bir Omega-3 yağ asitleri en fazla balık.

Yumurta, Sebze ve yumurta, böcekler tüketici tavuk, daha fazla Omega-3 yağ asidi fazla olanlar, mısır ya da soya beslemek. Ama biz onları beslemek haolajokkal artırmak için Omega-3 asitleri, asit konsantrasyonu yumurta. Ve eğer keten veya kanola biz onları o zaman da kaliteli yumurta-yumurta.Et, Karışık hayvanlar üzerinde yosun ve yeşil harflerle, çünkü bu şekilde et daha fazla Omega-3 yağ asidi içerir. Bu arada, hayvanlar, iç mekan açısından çok zengin olan bu yağ asitleri.

 

Omega-3 yağ asitleri değeri

Omega-3 çoklu doymamış yağ asitleri, gerekli sağlıklı çalışması için vücudumuzun. Daha fazla vitamin, vücut için Omega-3 yağ asitleri tarafından üretilen olamaz, bu nedenle, tek gıda olduğunu biliyoruz. Omega-3 aile, temel molekülü Alfa-linolenik asit (lna). LNA, ağırlıklı olarak bitkisel gıdalar bulundu, örneğin, keten tohumu yağı, kanola yağı ve ceviz.

Bitkisel ürünler içeren Omega-3 EPA ve DHA, balık ve diğer deniz yaratıklar bulunabilir. Omega-3 EPA ve DHA burcu balık yağı en ideal kaynak. Eğer Omega-3 ile zenginleştirilmiş gıdalar satın, biz bakmak gerekir halolajból, ya da keten tohumu yağı veya başka bir bitkisel yağ elde edilen, bu gibi mekanizmalar, onların eylemleri büyük ölçüde birbirinden farklı ve yerine birbirlerine.
Omega-3 EPA ve DHA fizyolojik etkileri

Kurumumuz, aynı zamanda temel yapı taşları yağ asitleri, ancak her zaman aynı şeyi beslemek için bizim hangi yağlar girmek için bir organizasyon. İyi ve kötü yağlar, oranı belirlenir her gün bizim sağlık ve hastalık direnci. Omega-3 EPA ve DHA vücudumuzdaki önemli bir bileşenidir çoklu doymamış yağ asitleri, deniz balığı ve diğer deniz yaratıklar bulunabilir.

Omega-3 EPA ve DHA: için çok önemlidir ve sağlıklı çalışması için vücudun hücreleri, bizim bileşeni hücre organizma ve önemli bir kaynak hormon
olumlu etkileri hücresel düzeyde hormon işleyişini doğru yönde, bu sağlık sorunları büyük bir kısmı, radikal bir karar

Omega-3 yer alır, hücre fonksiyonu, entegre hücre membranı ve daha esnek bir yardımcı olarak, bu nedenle, tüm vücut sistemleri düzgün çalışması için. Omega-3 yağ asitleri alımını sonra elastikiyetini artırma, hücre zarı ve, bu nedenle, hücre sayısı oluyor gibi işlemler enzim ve reseptör aktivitesini iyon akışları, vb Bu temel hücresel süreçleri için son derece önemlidir organizasyonun sağlıklı işleyişi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *